Zobrazuji všech 7 výsledků

Cedrový sprej proti molům – náhradní náplň

99 399 
Náplň do cedrového spreje proti molům naší výroby. Náplň si můžete koupit ve 3 variantách objemu. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Cedrový sprej proti molům

119 399 
Cedrový sprej proti molům si můžete objednat ve 3 různých variantách. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Esenciální olej POMERANČ 10 ml

149 
Esenciální olej POMERANČ je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele, možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Značka Dřevo voní.

Esenciální olej JEDLE 10 ml

179 
Esenciální olej JEDLE je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele, možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Značka Dřevo voní.

Esenciální olej BOROVICE 10 ml

149 
Esenciální olej BOROVICE je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele, možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Značka Dřevo voní.

Esenciální olej SMRK 10 ml

129 
Esenciální olej SMRK je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele, možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Značka Dřevo voní.

Esenciální olej THUJA 10 ml

149 
Esenciální olej THUJA je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele, možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Značka Dřevo voní.