Dřevo voní

E-SHOP & TRHULÁŘSTVÍ

NAKUPUJEME

Dřevěné produkty českých i zahraničních výrobců. Jste-li výrobce, nabídněte nám Vaše produkty.

NAVRHUJEME

Vlastní výrobky, protože nás to baví. Důraz klademe na jednoduchost. Obdivujeme rozmanitost. 

PRODÁVÁME

Spotřebitelům i velkoobchodním zákazníkům. Propojujeme výrobce s odběrateli. Prodej dává naší práci hodnotu.

VYRÁBÍME

Milujeme práci se dřevem. Vyrobit něco obdivuhodného je úžasný pocit. A se dřevem je to tak snadné...

VYUŽIJTE NÁS

NA MAXIMUM

VIP KLUB

Zaregistrujte se a získejte slevu na první nákup, body za každou objednávku, slevové poukázky, odměnu za recenzi nebo naše doporučení a další výhody!

VELKOOBCHOD

Máte-li kamenný obchod nebo e-shop, můžete se zaregistrovat jako velkoobchodní zákazník. Umožní Vám to nakupovat zboží za velkoobchodní ceny.

PRODÁVEJTE NA DŘEVO VONÍ

Jste výrobce nebo obchodník? Nabídněte nám Vaše zboží. Zajímá nás vše, co má nějakou souvislost se dřevem.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Spoustu výrobků můžeme přizpůsobit Vašim představám. Nebo vyrobit něco čistě podle Vás.

DŘEVO VONÍ

LETOS JEŠTĚ VÍC JAK VLONI

Proč nakupovat na Dřevo voní? Protože jsme obchod, který vás nezklame. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkům a záleží nám na vaší spokojenosti. Pokud už něco pokazíme (což se samozřejmě čas od času stane), tak uděláme vše pro nápravu. A i proto má náš e-shop obvykle 100% hodnocení na heuréce. 

Jsme rodinný podnik a také hrdí nositelé certifikátu Dřevo je cesta, který dokonale vystihuje naši filosofii - dřevo je cesta k rovnováze na Zemi.

rodinny podnik

Z naší historie

Truhlárna

Se vznikem v roce 1994 se můžeme pyšnit už téměř třicetiletou historií práce se dřevem. Práce se dřevem je naše vášeň a osud. V truhlárně se zaměřujeme na atypickou zakázkovou výrobu. Nábytek, terasy, fasády,... Ze dřeva vyrobíme téměř vše, vyžaduje si to ale svoji cenu. 

E-shop

Myšlenka, na založení e-shopu přišla až po vzniku našeho prvního sériově vyráběného produktu. Tím je Lžíce Achilles, která dala zároveň vzniknout novému kompozitnímu materiálu jménem Complig. První e-shop jsme spustili na podzim roku 2018 a po 4 letech otevíráme jeho druhou verzi.

IMG_2347
IMG_4099 1

Možná už se známe

Nejčastěji nás vidíte na internetu, poprvé v kampani Dřevo voní na Hithitu. Setkat se s námi jste mohli také na trzích či veletrzích. Například na Dyzajnmarketech, veletrzích For Home and Decor 2019 a For Interior 2019, Dni venkova na zámku ve Žďáru nad Sázavou,… A příležitosti k setkání jistě budou přibývat.

Dřevo voní na Vysočině

Prohlédněte si záběry z krásného okolí naší dílny. Nachází se na jižním okraji CHKO Žďárské vrchy. Pokud jste někdy projížděli Novým Městem na Moravě, pravděpodobně jste nás míjeli. 

Veletrh ForInterior 2019

Ještě než nás začala utlačovat pandemie koronaviru, stihli jsme navštívít pražský veletrh ForInterior 2019. Rozhovor s jedním ze zakladatelů Dřevo voní - Michalem Trödlerem, můžete zkouknout výše.