Zobrazuji všech 5 výsledků

Dřevo voní import logo
Nerezové příslušenství
Dlouhá nerezová obracečka děrovaná Dlouhá děrovaná nerezová obracečka
Dlouhá nerezová obracečka Dlouhá nerezová obracečka
Nerezová špachtle M Kuchařská nerezová špachtle L
Nerezová špachtle S Kuchařská nerezová špachtle S
Malá nerezová obrcečka Malá nerezová obracečka
Malá nerezová obrcečka s otvory Malá nerezová obracečka s otvory
Nerezová lopatka na dort a palačinky Nerezová lopatka na dort a palačinky
Nerezová obracečka Nerezová obracečka
Velká nerezová obracečka Velká nerezová obracečka
Velká nerezová obracečka děrovaná Velká nerezová obracečka děrovaná

Nerezové příslušenství

199 
Magnetické nerezové příslušenství vhodné k našim grilovacím prknům se zabudovanými magnety. K dispozici je několik různých variant.

Nerezová Opékací vidlice Ekonomik

199 
Opékací vidlice z 4 mm nerezové oceli. Oproti ostatním opékacím vidlicím z naší nabídky je tato trochu tenčí a kratší, a díky tomu i levnější. Vidlice je zakončená dvěma hroty a její celková délka je 87 cm. Znáte to, chcete si na ohni opéct nějakou dobrotu, ale při pohledu na opékací vidlici vás přejde chuť. Rez a zažraná špína k jídlu nepatří. Investujte raději do kvalitních vidlic z nerezové oceli, které vydrží roky (nikdy nezrezaví) a navíc se skvěle čistí.

Nerezová Opékací vidlice Turista

349 
Nerezová opékací vidlice navržená pro cestování a snadné skladování. Skládá se z 2 rozložitelných částí. I přesto je vidlice velmi stabilní, takže nehrozí, že vaše pečínka skončí v plamenech. A na rozdíl od levných vidlic nezrezaví. Znáte to, chcete si na ohni opéct nějakou dobrotu, ale při pohledu na opékací vidlici vás přejde chuť. Rez a zažraná špína k jídlu nepatří. Investujte raději do kvalitních vidlic z nerezové oceli, které vydrží roky (nikdy nezrezaví) a navíc se skvěle čistí.

Nerezová Opékací vidlice

299 
Kvalitní nerezová opékací vidlice s dřevěnou rukojetí. Vidlice je velmi stabilní a neohne se ani při větším zatížení, takže nehrozí, že vaše pečínka skončí v plamenech. A na rozdíl od levných vidlic nezrezaví. Vidlice je vyrobena z 5 mm nerezové kulatiny zakončená dvěma hroty o průměru 4 mm. Znáte to, chcete si na ohni opéct nějakou dobrotu, ale při pohledu na opékací vidlici vás přejde chuť. Rez a zažraná špína k jídlu nepatří. Investujte raději do kvalitních vidlic z nerezové oceli, které vydrží roky (nikdy nezrezaví) a navíc se skvěle čistí.

Nerezová Opékací vidlice s panáčkem

399 
Vtipná opékací vidlice s panáčkem, který usnadňuje opékání. Slouží jako dvojnožka a při opékání tak není potřeba vidlici neustále držet v ruce. Opékací vidlice je vyrobena z 6 mm nerezové kulatiny a působí velmi kvalitním dojmem. Vidlice se neprohne ani při větším zatížení a nehrozí tak, že vaše pečínka skončí v plamenech. Znáte to, chcete si na ohni opéct nějakou dobrotu, ale při pohledu na opékací vidlici vás přejde chuť. Rez a zažraná špína k jídlu nepatří. Investujte raději do kvalitních vidlic z nerezové oceli, které vydrží roky (nikdy nezrezaví) a navíc se skvěle čistí.