Severoamerické dřevo štítek

Severoamerické dřevo

Ze severoamerického dřeva na Dřevo voní najdete: Americkou třešeň, Americký ořech a Cedr. Zde najdete výrobky ze severoamerického dřeva.

Na obrázku: Severní Amerika

Zobrazen 1. – 12. z 23 výsledků

Servírovací prkénko

899 
Servírovací prkénko z dílny české značky Czech Shape, vyrobený z Amerického ořechu. Rozměry: Délka: 60 cm Šířka: 20 cm Výška: 3 cm Vyrobeno v ČR. Značka Czech Shape.

Podnos Hexagon Dub / Americký ořech

999 
Podnos ve tvaru šestiúhelníku z dílny české značky CzechShape. Na výběr jsou 2 varianty: Dub / Americký ořech.

Podstavec na dort

1999 
Podstavec na dort z dílny české značky CzechShape, vyrobený z masivního Amerického ořechu. Podstavci sluší i ovoce a můžete jej rovněž využít jako stojan na různé dekorace, například kytici. Lze použít i pro opravdu velké dorty, potřebujete k tomu navíc pouze dostatečně velkou podložku nebo plech. K dispozici pouze 1 kus a další pravděpodobně nebudou.

Stojan na servírovací podnosy Tray Stand

1939 2449 
Stojan na servírovací podnosy je velmi praktický doplněk do domácnosti. V kombinaci s podnosem z něj rychle vytvoříte odkládací stolek. Hodí se nejen pro pohodové snídaně do postele, odkládací místo navíc je občas prostě potřeba. Doporučení: Zakupte spolu se servírovacím podnosem Chelsea Tray nebo Butler Tray Vyrobeno v ČR. Značka CzechShape. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Lampička Cone

3399 3999 
Minimalistická a moderní lampička Cone je ukázkou precizní práce českého výrobce CzechShape. Lampička je vyrobená z masivního dřeva a je k dostání ve 2 variantách: Dub a Americký ořech. Stínidla lampiček jsou ozdobena motivy listů Dubu / Ořechu. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Lampička Pyramid

2899 3149 
Minimalistická a moderní lampička Pyramid je ukázkou precizní práce českého výrobce CzechShape. Lampička je vyrobená z masivního dřeva a je k dostání ve 2 variantách: Dub a Americký ořech. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Servírovací podnos Chelsea Tray

1299 1599 
Servírovací podnos obdélníkového tvaru vyrobený z masivního dubového dřeva. Značka CzechShape. Vyrobeno v ČR. Doporučení: Společně s tímto podnosem zakupte i Stojan na servírovací podnosy Tray Stand

Cedrová svíčka proti molům

249 849 
Cedrová svíčka proti molům ochrání Váš domov před moly a dalším otravným hmyzem. Po zapálení svíčky se z ní začnou uvolňovat enzymy, které moly odpuzují, jelikož míza v cedrovém dřevě obsažená je pro moly jedovatá a tak vaše oděvy ochrání před nežádoucím hmyzem. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Cedrový sprej proti molům – náhradní náplň

99 399 
Náplň do cedrového spreje proti molům naší výroby. Náplň si můžete koupit ve 3 variantách objemu. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Cedrový sprej proti molům

119 399 
Cedrový sprej proti molům si můžete objednat ve 3 různých variantách. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Cedrové napínáky do bot

1099 
Ke kvalitním botám neodmyslitelně patří i napínáky. Starají se o to, aby se obuv nekrabatila. Napínáky z cedrového dřeva jsou správnou volbou - cedr je přirozeně antibakteriální.

Servírovací podnos Chelsea Drink Tray

1390 1699 
Servírovací podnos čtvercového tvaru vyrobený z masivního dřeva. Na výběr varianta Dub / Americký ořech. Značka CzechShape. Vyrobeno v ČR.