Massaranduba štítek

Massaranduba

Massaranduba je tvrdá dřevina tmavě červenohnědé barvy původem ze Střední a Jižní Ameriky. Dřevo Massaranduby je velice tvrdé, těžké a má vysoký obsah přírodních olejů. Díky tomu výjimečně odolává vodě. Massarandubové dřevo je krátce po skácení růžovočervené až fialové barvy a vlivem venkovních podmínek (např. na terasách) postupně hnědne, až za několik let zešediví a získá stříbřitou patinu.

Na obrázku: Massaranduba

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Přívěsek Dřevo voní Massaranduba

129 
Přívěšek na klíče z Massaranduby a kovového háčku k zavěšení. Tato klíčenka je velmi příjemná do ruky. Vaše hledání klíčů po kapsách či v kabelce bude mít jasný a příjemný cíl. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo Voní.

Přívěšek Edge

149 
Přívěšek na klíče z velmi pevné exotické dřeviny Massaranduba. Pevnost této dřeviny nám umožnila nechat na jejím konci malý hranolek, který se neulomí ani v kapse nebo v batohu. Rozměry: Délka: 5.3 cm Šířka: 1.7 cm Výška: 1 cm Hmotnost: 7g

Kuchyňské prkénko Harmony

1199 
Elegantní kuchyňské prkénko z kombinace tří dřevin. Javor a Dub tvoří krájecí plochu, zatímco superpevná Massaranduba slouží jako stabilizace prkénka v podobě boční lišty. Rozměry: Délka: 35 cm Šířka: 25 cm Výška: 2.5 cm Hmotnost: 1316 g Značka Dřevo voní

Kuchyňské prkénko Stripes

1199 
Elegantní kuchyňské prkénko z kombinace tří dřevin. Javor a Dub tvoří krájecí plochu, zatímco superpevná Massaranduba slouží jako stabilizace prkénka v podobě boční lišty.