Dřevo a pryskyřice štítek

Dřevo a pryskyřice

Výrobky ze dřeva a pryskyřice stále získávají na popularitě. Vyrobit je vyžaduje preciznost a trpělivost, výsledek ale stojí za to. Výroba produktů ze dřeva a pryskyřice je novodobé umění.

Na obrázku: Pryskyřice

Zobrazuji všech 11 výsledků

Nástěnné hodiny v obruči – bílé 50cm

3499 
Dřevěné hodiny ručně vyrobené z dubového dřeva v bílé kovové obruči. Po domluvě lze hodiny vyrobit přesně podle vašich představ. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Průměr: 50 cm Materiál: Dub a bílá kovová obruč Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Nástěnné hodiny v obruči – bílé 40cm

2999 
Dřevěné hodiny ručně vyrobené z dubového dřeva v bílé kovové obruči. Po domluvě lze hodiny vyrobit přesně podle vašich představ. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Průměr: 40 cm Materiál: Dub a bílá kovová obruč Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Nástěnné hodiny v obruči – bílé 30cm

2499 
Dřevěné hodiny ručně vyrobené z dubového dřeva v bílé kovové obruči. Po domluvě lze hodiny vyrobit přesně podle vašich představ. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Průměr: 30 cm Materiál: Dub a bílá kovová obruč Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Nástěnné hodiny v obruči – černé 50cm

3499 
Dřevěné hodiny ručně vyrobené z dubového dřeva v černé kovové obruči. Po domluvě lze hodiny vyrobit přesně podle vašich představ. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Průměr: 50 cm Materiál: Dub a černá kovová obruč Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Nástěnné hodiny v obruči – černé 40cm

2999 
Dřevěné hodiny ručně vyrobené z dubového dřeva v černé kovové obruči. Po domluvě lze hodiny vyrobit přesně podle vašich představ. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Průměr: 40 cm Materiál: Dub a černá kovová obruč Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Nástěnné hodiny v obruči – černé 30cm

2499 
Dřevěné hodiny ručně vyrobené z dubového dřeva v černé kovové obruči. Po domluvě lze hodiny vyrobit přesně podle vašich představ. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Průměr: 30 cm Materiál: Dub a černá kovová obruč Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Nástěnné hodiny Černý dub 50 cm

3999 
Hodiny z dubového dřeva a černé epoxidové pryskyřice se stříbrnými ručičkami. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Na přání lze přizpůsobit Vašim představám. Průměr: 50 cm Materiál: Dub a černá pryskyřice Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní

Nástěnné hodiny Čirá třešeň 50 cm

4999 
Nástěnné hodiny o průměru 50 cm ručně vyrobené z třešňového dřeva a čiré epoxidové pryskyřice. Co kus, to unikát. Na přání lze přizpůsobit Vašim představám. Vybrat si můžete z aktuálně dostupných kusů. Pokud si nevyberete, vyrobíme hodiny nové přesně podle Vašich představ. Průměr: 50 cm Materiál: Třešeň a čirá pryskyřice Povrchová úprava: Olej Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní

Přívěsek – Šiška v epoxidové pryskyřici

1699 
Přívěsky s šiškou zalité v epoxidové pryskyřici. Vše je ruční práce - od sběru šišek až po finální úpravy. Díky tomu je každý z přívěsků je originál! Rozměry: - Hmotnost: cca 5,5g velikost přívěšku: cca 4,5 x 2,5 cm - délka šňůrky (černá, voskovaná): 45 cm + 5m prodloužení. Vyrobeno v ČR. Značka Ester Jewelry.

Přívěsek – Šiška v epoxidové pryskyřici

1699 
Přívěsky s šiškou zalité v epoxidové pryskyřici. Vše je ruční práce – od sběru šišek až po finální úpravy. Díky tomu je každý z přívěsků je originál!
Rozměry: – Hmotnost: cca 5,5g velikost přívěšku: cca 4,5 x 2,5 cm – délka šňůrky (černá, voskovaná): 45 cm Vyrobeno v ČR. Značka Ester Jewelry.

Přívěsek – Šiška v epoxidové pryskyřici

1699 
Přívěsky s šiškou zalité v epoxidové pryskyřici. Vše je ruční práce – od sběru šišek až po finální úpravy. Díky tomu je každý z přívěsků je originál! Rozměry: – Hmotnost: cca 5,5g velikost přívěšku: cca 4,5 x 2,5 cm – délka šňůrky (černá, voskovaná): 45 cm Vyrobeno v ČR. Značka Ester Jewelry.