Zobrazen 1. – 12. z 118 výsledků

Podle dřeva

Noční stolek Špalek Jasan černý

4199 
Špalek z masivního Jasanu v černé variantě, připomínající hadí kůži. Co kus, to unikát. Vršek je obroušen do hladka. Vhodné použití jako stolička nebo noční stolek. Vhodné do minimalistických moderních interiérů, kterým dodá příjemný přírodní ráz. Ručně vyrobeno na Vysočině. Značka Dřevo voní.

Diagnostická co-stka 19

149 
Necítíte se dobře? Hoďte si kostkou a zjistěte, jestli máte co-vid nebo jenom chřipku.

Ramínko s protiskluzovou gumou

49 
Dřevěné šatní ramínko s praktickou protiskluzovou gumou a zářezy.

Špalek Jasan S

1499 
Špalek Jasan S je přírodní dekorace, stolička a podstavec. Minimalistický design nechá vyniknout krásu přírody. Využití je už na Vás.

Stolička Harmony

1999 
Stolička s velmi netradičním řešením nohou, které jistě přitáhne pozornost. Využijete ji například jako dekorační podstavec.

Přepravka 40×50 cm

249 
Jednoduchá dřevěná přepravka vhodná na skladování a přepravu ovoce a zeleniny.

Noční stolek Špalek Jasan

4999 
Špalek z masivního Jasanu. Co kus, to unikát. Vršek je obroušen do hladka. Vhodné použití jako stolička nebo noční stolek. Vhodné do minimalistických moderních interiérů, kterým dodá příjemný přírodní ráz. Ručně vyrobeno na Vysočině. Značka Dřevo voní.
Dřevo voní basic logo
Váleček na těsto s tvarovými konci
Váleček na těsto s kulatými konci S kulatými konci
Váleček na těsto s tvarovými konci S tvarovými konci

Jednoduchý váleček na těsto

79 99 
Jednoduchý váleček na těsto ve dvou různých provedeních. Válečky jsou vyrobené z buku. Vyrobeno v ČR.

Dětské šatní ramínko s hůlkou

29 
Praktické dětské šatní ramínko s hůlkou na kalhoty ušetří místo v šatníku. Vyrobeno v ČR.

Podstavec na dort

1999 
Podstavec na dort z dílny české značky CzechShape, vyrobený z masivního Amerického ořechu. Podstavci sluší i ovoce a můžete jej rovněž využít jako stojan na různé dekorace, například kytici. Lze použít i pro opravdu velké dorty, potřebujete k tomu navíc pouze dostatečně velkou podložku nebo plech. K dispozici pouze 1 kus a další pravděpodobně nebudou.

Stojan na servírovací podnosy Tray Stand

1939 2449 
Stojan na servírovací podnosy je velmi praktický doplněk do domácnosti. V kombinaci s podnosem z něj rychle vytvoříte odkládací stolek. Hodí se nejen pro pohodové snídaně do postele, odkládací místo navíc je občas prostě potřeba. Doporučení: Zakupte spolu se servírovacím podnosem Chelsea Tray nebo Butler Tray Vyrobeno v ČR. Značka CzechShape. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Servírovací podnos Butler Tray

1449 
Servírovací podnos Butler Tray je dalším z povedených kousků českého výrobce CzechShape. Podnos je vyrobený z masivního dubového dřeva a je opatřen výraznými uchy. Doporučení: Společně s tímto podnosem zakupte i Stojan na servírovací podnosy Tray Stand. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.