Tipy a triky

Jednoduché výrobky ze dřeva

V jednoduchosti je krása. Obzvláště v dnešním mnohdy komplikovaném světě. Není těžké se ztratit v proudu každodenního stresu a chaosu. Touha po jednoduchosti a přírodě je na místě. Jednoduché výrobky ze dřeva spojují obojí. Vytváří příjemnou atmosféru, ve které se můžeme uvolnit a načerpat síly. Níže uvedeme pár tipů z naší nabídky. Seřazené jsou od nejmenších a nejlevnějších.

Káča a Hrací kostka

Je tu někdo, kdo si nikdy neroztočil káču? Jednoduchá dřevěná hračka, kterou zná snad každý. Stejně tak Hrací kostka.

 

Dřevěná Hrací kostka 3 cm

59 
Velká dřevěná hrací kostka. Délka hrany 3 cm. Hmotnost: 17 g

Káča

49 
Dřevěná káča barevná Rozměry: Průměr: 3,7 cm Výška: 4 cm Hmotmost: 5 g

Dřevěné podtácky

Podtácek nemusí být nutně jenom pod pivní půllitr. Otravná kolečka se ráda objevují pod jakýmkoliv typem sklenic, hrnků či šálků. Podtácky jsou nejen praktické, ale v případě těch dřevěných i krásné. A skvěle ozdobí i stůl na pracovišti. Sám jich mám na pracovním stole několik.

Korkový podtácek bez motivu 1 / 10 ks

10 89 
Jednoduchý korkový podtácek bez motivu. V balení po 1 nebo 10 ks.
Dřevo voní basic logo
Podtácky Mandala 10 ks
Podtácky Květ života 10 ks Květ života
Podtácky Mandala 10 ks Mandala

Podtácky bez stojánku 10ks

599 
Dřevěné podtácky z Bukového dřeva, dostupné ve variantách Mandala a Květ života. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.
Dřevo voní basic logo
Podtácky se stojánkem Květ života, 6 ks
Podtácky se stojánkem Květ života, 6 ks Květ života
Podtácky se stojánkem Mandala, 6 ks Mandala

Podtácky se stojánkem 6 ks

449 
Podtácky se stojánkem, dostupné ve variantách Mandala a Květ života. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.
Dřevo voní logo
1 ks
Set

Korkový podtácek s motivem kávy

79 659 
Korkové podtácky s motivem kávy Podtácek lze koupit samostatně, nebo jako set 9ks. Při objednávce 1ks napište do poznámky, o jaký motiv máte zájem. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Podtácek Dřevo voní M (5+1)

419 
Přírodní dřevěné podtácky Dřevo voní M (5+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Ořech / Jilm / Švestka / Lípa. Podtácky jsou vhodné pod krýgl nebo konvici s čajem, jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podtácků je 10+ cm a výška 1 cm. Uprostřed je vypálené logo Dřevo voní. 6 ks v balení. Průměr: 10+ cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Ručně vyrobeno na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní M

79 
Přírodní dřevěný Podtácek Dřevo voní M je dostupný ve variantách Ořech / Jilm / Švestka / Lípa. Podtácek je vhodný krýgl, většinu hrnků a sklenic nebo konvici s čajem. Podtácek je naolejovaný a dohladka obroušený. Průměr podtácku je 10+ cm a výška 1 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 10+ cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Ručně vyrobeno na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní S (5+1)

359 
Přírodní dřevěné Podtácky Dřevo voní S (5+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácky ve velikosti S jsou vhodné pod pivní půllitr, většinu hrnků, šálků a sklenic (do 500 ml), moka kávovar. Podtácky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podtácků je 8-10 cm a výška 1 cm. Uprostřed je vypálené logo Dřevo voní. 6 ks v balení. Průměr: 8-10 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní S

69 
Přírodní dřevěný Podtácek Dřevo voní S je dostupný ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácek ve velikosti S je vhodný pod pivní půllitr, většinu hrnků, šálků a sklenic (do 500 ml), moka kávovar. Podtácek je naolejovaný a dohladka obroušený. Průměr podtácku je 8-10 cm a výška 1 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 8-10 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní XS (5+1)

299 
Přírodní dřevěné Podtácky Dřevo voní XS (5+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácky jsou vhodné pod espresso, panáka, malé a úzké šálky, hrnky a sklenice. Podtácky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podtácků je 5-8 cm a výška 1 cm. Uprostřed je vypálené logo Dřevo voní. 6 ks v balení. Průměr: 5-8 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní XS

59 
Přírodní dřevěný Podtácek Dřevo voní XS je dostupný ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácek velikosti XS je vhodný pod espresso, panáka, malé a úzké šálky, hrnky a sklenice. Podtácek je naolejovaný a dohladka obroušený. Průměr podtácku je 5-8 cm a výška 1 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 5-8 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Dřevěné podložky

Podobné jako podtácky, jenom větší. Skvěle poslouží jako prostírání, krájecí a servírovací prkénko, podložka pod hrnec nebo třeba květináč. Opět v několika velikostech.

Kulatá mřížka pod hrnec

249 
Kulatá dřevěná mřížka pod hrnce vyrobená z bukového dřeva. Podložka pod hrnce nesmí chybět v žádné domácnosti. Předcházejte mnohdy neopravitelné popálení stolu nebo kuchyňské linky. Rozměry: 20x1.5 cm. Vyrobeno v ČR.

Mřížka pod hrnec

249 
Dřevěná mřížka pod hrnce vyrobená z bukového dřeva. Rozměry: 20x20x1.5 cm. Vyrobeno v ČR.

Podložky Dřevo voní L (3+1)

1449 
Přírodní dřevěné Podložky Dřevo voní M (3+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Jasan / Ořech / Švestka / Třešeň. Podložky ve velikosti M jsou vhodné pod velké hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podložek je 30 - 40 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany vypálené logo Dřevo voní. Balení 4 kusů za cenu 3. Průměr: 30-40 cm Výška: 2.5 cm Počet kusů v balení: 4 ks Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložky Dřevo voní M (3+1)

1099 
Přírodní dřevěné Podložky Dřevo voní M (3+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Jasan / Ořech / Švestka / Třešeň. Podložky ve velikosti M jsou vhodné pod střední hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podložek je 20 - 30 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Balení 4 kusů za cenu 3. Průměr: 20-30 cm Výška: 2.5 cm Počet kusů v balení: 4 ks Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní XXL

699 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní XXL je dostupná ve variantách Ořech / Jilm. Podložka ve velikosti XL je vhodná pod největší hrnce, pánve, pekáče, plechy, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 50+ cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 50+ cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní XL

599 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní XL je dostupná ve variantách Ořech / Jilm. Podložka ve velikosti XL je vhodná pod největší hrnce, pánve, pekáče, plechy, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 40-50 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 40-50 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní L

449 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní L je dostupná ve variantách Jasan / Dub / Ořech / Lípa. Podložka ve velikosti L je vhodná pod velké hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 30-40 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 30-40 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní M

299 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní M je dostupné ve variantách Jasan / Švestka / Třešeň / Ořech. Podložka ve velikosti M je vhodná pod střední hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 20 - 30 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 20-30 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní S

249 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní S je dostupná ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podložka ve velikosti S je vhodná pod malé hrnce, pánve, konvice a předkrmové talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 10-20 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 10-20 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Prkénko na zeleninu a Servírovací prkénko

Kuchyňská prkénka z bukového dřeva. Nejlepší poměr cena : užitná hodnota. Ostatně jako všechny výrobky z kolekce Dřevo voní Basic.

Servírovací prkénko

69 199 
Kvalitní servírovací prkénko vyrobené z bukového dřeva. K dispozici více velikostí. Značka Dřevo voní Basic.

Prkénko na zeleninu

69 
Prkénko na zeleninu vyrobené z bukového dřeva. Prkénko má vyvrtaný otvor pro zavěšení a je opatřeno koženým poutkem. Rozměry: Délka: 22 cm Šířka: 10 cm Výška: 2 cm Hmotnost: 265 g Značka Dřevo voní Basic.

Žlábek na tužky Ovangkol a Stojan na mobil

Je krásný příklad, že jednoduše vypadající výrobek nemusí být vůbec snadný na výrobu. Oba výrobky jsou zhotoveny z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce Achilles

Další výrobek z materiálu Complig je Achilles – dřevěná lžíce na boty. Jedná se o první výrobek značky Dřevo voní. V tomto případě sedmivrstvý Complig zajišťuje vysokou pevnost a pružnost.

Lžíce na boty Modřín S

499 
Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z dřeviny Modřín, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty Moabi S

499 
Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z exotické dřeviny Moabi, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty Makore S

499 
Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z exotické dřeviny Makore, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty Mahagon Khaya S

499 
Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z exotické dřeviny Mahagon Khaya, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty Dub Crack S

599 

Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z dřeviny Dub Crack, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty Dub S

499 

Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z dřeviny Dub, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty Evropský ořech S

499 

Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z dřeviny Evropský ořech, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty Bříza S

499 

Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z dřeviny Bříza, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Lžíce na boty “Obuj se a vypadni”

1199 1399 
Dřevěná lžíce na boty s nápisem Obuj se a vypadni, vyrobená z dřeviny Bříza / Moabi, s koženým poutkem k zavěšení.

Barva koženého poutka je náhodná. Chcete-li si vybrat, můžete zde: Příslušenství ke lžíci Achilles

Lžíce na boty je dlouhá 55 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 100 g. Ručně vyrobeno v ČR z vrstveného materiálu Complig. Záruka 7 let.

Lžíce na boty Tepa

1799 

Dřevěná lžíce na boty, vyrobená z exotické dřeviny Tepa, s koženým poutkem k zavěšení.

Barva koženého poutka je náhodná. Chcete-li si vybrat, můžete zde: Příslušenství ke lžíci Achilles

Lžíce na boty je dlouhá 55 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 100 g. Ručně vyrobeno v ČR z vrstveného materiálu Complig. Záruka 7 let.

Lžíce na boty Smrk

1199 

Dřevěná lžíce na boty, vyrobená z české dřeviny Smrk, s koženým poutkem k zavěšení.

Barva koženého poutka je náhodná. Chcete-li si vybrat, můžete zde: Příslušenství ke lžíci Achilles

Lžíce na boty je dlouhá 55 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 100 g. Ručně vyrobeno v ČR z vrstveného materiálu Complig. Záruka 7 let.

Lžíce na boty Okoumé

1799 

Dřevěná lžíce na boty, vyrobená z africké dřeviny Okoumé, s koženým poutkem k zavěšení.

Barva koženého poutka je náhodná. Chcete-li si vybrat, můžete zde: Příslušenství ke lžíci Achilles

Lžíce na boty je dlouhá 55 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 100 g. Ručně vyrobeno v ČR z vrstveného materiálu Complig. Záruka 7 let.

Stůl Kmen Dubu

Dostáváme se k položkám s cenovkou v řádech tisíců. O to jsou ale zajímavější. Rovněž výrobek z jediného kusu kmene. Spíše než o nábytek se jedná o umělecké dílo. Mě osobně při pohledu na výrobky z takto velkých kmenů naplňuje obdiv a respekt. Zkuste si představit, jak velký musel být strom, ze kterého je tento stůl vyrobený. Jak dlouho rostl…

Stolová deska velká

Extra velká stolová deska z jednoho kusu masivního dubu je největší výrobek na Dřevo voní. Na délku měří přes 3 metry a na šířku téměř metr a půl. Větší stůl z jediného kusu dřeva byste hledali jenom těžko.

 

Stolová deska velká

99999 
Extra velká stolová deska z jednoho kusu masivního dubu. Takto velký stůl byste v obchodech hledali jenom stěží. A najít takto velkou stolovou desku z jediného kusu dřeva je téměř nemožné. Můžete se tak stát majitelem skutečného unikátu.

Stůl Kmen Dubu

79900 
Unikátní stůl ze skutečného kmene stromu, konkrétně dubu. Dohladka vybroušená vrchní strana kontrastuje s přírodními trhlinami vzniklými při sušení a vybízí k úžasnému hmatovému zážitku. Obvod kmene je pro svoji přirozenou krásu ponechaný bez povrchové úpravy. Vnitřek kmene je kvůli lepší manipulaci vydlabaný. Tento stůl pochází z dílny Dřevo voní na Vysočině a je Unikát. Rozměry: Délka:103.5 cm Šířka: 77.5 cm Obvod: 268 cm  

Nechť Vám dřevo voní.