Zobrazuji všech 7 výsledků

Přepravka Solid S / M / L

199 299 
Solidní dřevěná přepravka z masivního smrkového dřeva. Na výběr 3 různé varianty.

Stolička Harmony

1999 
Stolička s velmi netradičním řešením nohou, které jistě přitáhne pozornost. Využijete ji například jako dekorační podstavec.

Přepravka 40×50 cm

249 
Jednoduchá dřevěná přepravka vhodná na skladování a přepravu ovoce a zeleniny.

Esenciální olej SMRK 10 ml

129 
Esenciální olej SMRK je ideální například do zvlhčovače vzduchu, aromalampy či jako přísada do koupele, možno použít ale také jako pomůcku při masáži nebo saunování. Značka Dřevo voní.

Ozvučné dřívko

179 
Ozvučné dřívko vyrobené z masivního dřeva. Z boku jsou drážky pro uchycení. Mix různých dřevin: jasan, javor, dub, buk, cedr, teak, mahagon...

Lžíce na boty Smrk

1199 

Dřevěná lžíce na boty, vyrobená z české dřeviny Smrk, s koženým poutkem k zavěšení.

Barva koženého poutka je náhodná. Chcete-li si vybrat, můžete zde: Příslušenství ke lžíci Achilles

Lžíce na boty je dlouhá 55 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 100 g. Ručně vyrobeno v ČR z vrstveného materiálu Complig. Záruka 7 let.

Dřevěný podpalovač

59 
100% Přírodní dřevěný podpalovač, 1 ks. Podpalovač je vyrobený ze smrkového dřeva a jutového provázku, které jsou napuštěné přírodními hořlavými látkami. Skvělý pomocník pro rozdělání ohně pomocí zápalek, zapalovače, ale i křesadla. Rozmělněný provázek chytne zpravidla na první jiskru a dřevěné třísky pomohou s udržením ohně. Rozdělat oheň nikdy nebylo snadnější. Provázek slouží zároveň jako poutko. Vyrobilo Dřevo voní v ČR.