Zobrazen 1. – 12. z 13 výsledků

Ozvučné dřívko

179 
Ozvučné dřívko vyrobené z masivního dřeva. Z boku jsou drážky pro uchycení. Mix různých dřevin: jasan, javor, dub, buk, cedr, teak, mahagon...

Kartáč na boty Jilm

599 
Kartáč na boty ručně vyrobený z Jilmu. Rozměry: Délka: 16.5 cm Šířka: 4.5 cm Výška:4 cm Hmotnost: 110 g Vyrobeno ve Dřevo voní v ČR.

Podložka Dřevo voní XXL

699 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní XXL je dostupná ve variantách Ořech / Jilm. Podložka ve velikosti XL je vhodná pod největší hrnce, pánve, pekáče, plechy, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 50+ cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 50+ cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní XL

599 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní XL je dostupná ve variantách Ořech / Jilm. Podložka ve velikosti XL je vhodná pod největší hrnce, pánve, pekáče, plechy, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 40-50 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 40-50 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní S

249 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní S je dostupná ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podložka ve velikosti S je vhodná pod malé hrnce, pánve, konvice a předkrmové talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 10-20 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 10-20 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní M (5+1)

419 
Přírodní dřevěné podtácky Dřevo voní M (5+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Ořech / Jilm / Švestka / Lípa. Podtácky jsou vhodné pod krýgl nebo konvici s čajem, jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podtácků je 10+ cm a výška 1 cm. Uprostřed je vypálené logo Dřevo voní. 6 ks v balení. Průměr: 10+ cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Ručně vyrobeno na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní M

79 
Přírodní dřevěný Podtácek Dřevo voní M je dostupný ve variantách Ořech / Jilm / Švestka / Lípa. Podtácek je vhodný krýgl, většinu hrnků a sklenic nebo konvici s čajem. Podtácek je naolejovaný a dohladka obroušený. Průměr podtácku je 10+ cm a výška 1 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 10+ cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Ručně vyrobeno na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní S (5+1)

359 
Přírodní dřevěné Podtácky Dřevo voní S (5+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácky ve velikosti S jsou vhodné pod pivní půllitr, většinu hrnků, šálků a sklenic (do 500 ml), moka kávovar. Podtácky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podtácků je 8-10 cm a výška 1 cm. Uprostřed je vypálené logo Dřevo voní. 6 ks v balení. Průměr: 8-10 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní S

69 
Přírodní dřevěný Podtácek Dřevo voní S je dostupný ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácek ve velikosti S je vhodný pod pivní půllitr, většinu hrnků, šálků a sklenic (do 500 ml), moka kávovar. Podtácek je naolejovaný a dohladka obroušený. Průměr podtácku je 8-10 cm a výška 1 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 8-10 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní XS (5+1)

299 
Přírodní dřevěné Podtácky Dřevo voní XS (5+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácky jsou vhodné pod espresso, panáka, malé a úzké šálky, hrnky a sklenice. Podtácky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podtácků je 5-8 cm a výška 1 cm. Uprostřed je vypálené logo Dřevo voní. 6 ks v balení. Průměr: 5-8 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podtácek Dřevo voní XS

59 
Přírodní dřevěný Podtácek Dřevo voní XS je dostupný ve variantách Ořech / Jilm / Švestka. Podtácek velikosti XS je vhodný pod espresso, panáka, malé a úzké šálky, hrnky a sklenice. Podtácek je naolejovaný a dohladka obroušený. Průměr podtácku je 5-8 cm a výška 1 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 5-8 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Dřevěný talířek

1099 
Talířek vysoustružený ručně z jednoho kusu dřeva. Vybroušený a vyleštěný do dokonalosti. Nevhodný na tekuté a vlhké pokrmy. Průměr 19 cm