Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Noční stolek Špalek Jasan černý

4199 
Špalek z masivního Jasanu v černé variantě, připomínající hadí kůži. Co kus, to unikát. Vršek je obroušen do hladka. Vhodné použití jako stolička nebo noční stolek. Vhodné do minimalistických moderních interiérů, kterým dodá příjemný přírodní ráz. Ručně vyrobeno na Vysočině. Značka Dřevo voní.

Špalek Jasan S

1499 
Špalek Jasan S je přírodní dekorace, stolička a podstavec. Minimalistický design nechá vyniknout krásu přírody. Využití je už na Vás.

Noční stolek Špalek Jasan

4999 
Špalek z masivního Jasanu. Co kus, to unikát. Vršek je obroušen do hladka. Vhodné použití jako stolička nebo noční stolek. Vhodné do minimalistických moderních interiérů, kterým dodá příjemný přírodní ráz. Ručně vyrobeno na Vysočině. Značka Dřevo voní.

Podložka pod svíčku – vločka

119 
Podložka pod svíčku s Vánočním vzorem. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Stolička Hairpin Jasan – výška: 20 / 30 / 40 / 70 cm

1199 1899 
Stylová dřevěná stolička z Jasanu poslouží jako dekorativní prvek, například jako stojan na vázu s květinami. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Ozvučné dřívko

179 
Ozvučné dřívko vyrobené z masivního dřeva. Z boku jsou drážky pro uchycení. Mix různých dřevin: jasan, javor, dub, buk, cedr, teak, mahagon...

Podložky Dřevo voní L (3+1)

1449 
Přírodní dřevěné Podložky Dřevo voní M (3+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Jasan / Ořech / Švestka / Třešeň. Podložky ve velikosti M jsou vhodné pod velké hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podložek je 30 - 40 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany vypálené logo Dřevo voní. Balení 4 kusů za cenu 3. Průměr: 30-40 cm Výška: 2.5 cm Počet kusů v balení: 4 ks Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložky Dřevo voní M (3+1)

1099 
Přírodní dřevěné Podložky Dřevo voní M (3+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Jasan / Ořech / Švestka / Třešeň. Podložky ve velikosti M jsou vhodné pod střední hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podložek je 20 - 30 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Balení 4 kusů za cenu 3. Průměr: 20-30 cm Výška: 2.5 cm Počet kusů v balení: 4 ks Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Prkénko Cihla

1499 
Dřevěné kuchyňské prkénko z masivního Jasanu a Wenge. Ručně vyrobeno v ČR. Značka ZENZEN.

Pero dřevěné Jasan černé / stříbrné

1499 
Dřevěné kuličkové pero v černé variantě, vyrobené z dřeviny Jasan. Rozměry: Délka: 13 cm Průměr: 1 cm Hmotnost: 20 g Ručně vyrobeno v ČR. Značka Vojta Drobil.

Podložka Dřevo voní L

449 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní L je dostupná ve variantách Jasan / Dub / Ořech / Lípa. Podložka ve velikosti L je vhodná pod velké hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 30-40 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 30-40 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní M

299 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní M je dostupné ve variantách Jasan / Švestka / Třešeň / Ořech. Podložka ve velikosti M je vhodná pod střední hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 20 - 30 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 20-30 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.