Zobrazen 1. – 12. z 27 výsledků

Lžíce na boty Evropský ořech S

499 

Kratší verze dřevěné lžíce na boty, vyrobená z dřeviny Evropský ořech, s koženým poutkem k zavěšení. Lžíce na boty je dlouhá 25-35 cm, široká 3-5 cm (rukojeť - pata) tenká 3,5 mm a váží 50 g. Ručně vyrobeno v ČR z patentovaného materiálu Complig.

Nástěnné Hodiny Ořech Bílá 50 cm

4999 
Ručně vyrobené hodiny z ořechového dřeva a bílé epoxidové pryskyřice. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Průměr: 50 cm Materiál: Třešeň a bílá epoxidová pryskyřice Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní

Nástěnné hodiny Bílý ořech 40 cm

3999 
Ručně vyrobené hodiny z ořechového dřeva a bílé epoxidové pryskyřice. Díky ruční výrobě jde vždy o originální kus. Na přání lze přizpůsobit Vašim představám. Průměr: 40 cm Materiál: Ořech a bílá pryskyřice Povrchová úprava: Mat, olej Výroba: 4-6 týdnů Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní

Dřevěná odměrka Ořech S / L

199 249 
Dřevěná odměrka na kávu, cukr, koření. Odměrka je vyrobená z Ořechu a dostupná ve velikosti S a L.

Bezdrátová nabíječka Ořech

999 
Dřevěná bezdrátová nabíječka s indikátorem nabíjení. Kompatibilní se všemi zařízeními podporujícími Qi (bezdrátové) nabíjení. Nabíječka je vyrobena z ořechového dřeva.

Antistresový kámen

119 
Antistresový kámen  dostupný v různých dřevěných: Javor, Ořech, Švestka. Každý je někdy ve stresu, no ne? Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo voní.

Štětka na holení Pyramida

599 699 

Luxusní štětka na holení ručně vyrobená z Amerického ořechu.

Štětiny

K dispozici jsou 3 druhy štětin: 1) Kančí štětiny (bílé) 2) Kančí štětiny - imitace jezevčích štětin (bílé s pruhem) 3) Jezevčí vlas - nejjemnější a nejkvalitnější štětiny (šedivé štětiny)

Násada

U tohoto typu štětky na holení jsou k dispozici násady pouze v kvalitě B (výstavní kusy s menšími, cca 1 mm, otlačeninami nebo oděrkami).

Štětka na holení Válec

499 1499 

Luxusní štětka na holení ručně vyrobená z Evropského ořechu.

Štětiny

K dispozici jsou 3 druhy štětin: 1) Kančí štětiny (bílé) 2) Kančí štětiny - imitace jezevčích štětin (bílé s pruhem) 3) Jezevčí vlas - nejjemnější a nejkvalitnější štětiny (šedivé štětiny)

Násada

Na výběr je mezi násadou kvality A a kvality B (výstavní kusy s menšími, cca 1 mm, otlačeninami nebo oděrkami).

Ozvučné dřívko

179 
Ozvučné dřívko vyrobené z masivního dřeva. Z boku jsou drážky pro uchycení. Mix různých dřevin: jasan, javor, dub, buk, cedr, teak, mahagon...

Podložky Dřevo voní L (3+1)

1449 
Přírodní dřevěné Podložky Dřevo voní M (3+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Jasan / Ořech / Švestka / Třešeň. Podložky ve velikosti M jsou vhodné pod velké hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podložek je 30 - 40 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany vypálené logo Dřevo voní. Balení 4 kusů za cenu 3. Průměr: 30-40 cm Výška: 2.5 cm Počet kusů v balení: 4 ks Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložky Dřevo voní M (3+1)

1099 
Přírodní dřevěné Podložky Dřevo voní M (3+1 ZDARMA) jsou dostupné ve variantách Jasan / Ořech / Švestka / Třešeň. Podložky ve velikosti M jsou vhodné pod střední hrnce, pánve, pekáče, konvice a talíře. Podložky jsou naolejované a dohladka obroušené. Průměr podložek je 20 - 30 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Balení 4 kusů za cenu 3. Průměr: 20-30 cm Výška: 2.5 cm Počet kusů v balení: 4 ks Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.

Podložka Dřevo voní XL

599 
Přírodní dřevěná Podložka Dřevo voní XL je dostupná ve variantách Ořech / Jilm. Podložka ve velikosti XL je vhodná pod největší hrnce, pánve, pekáče, plechy, konvice a talíře. Podložka je naolejovaná a dohladka obroušená. Průměr podložky je 40-50 cm a výška 2,5 cm. Uprostřed vrchní strany je vypálené logo Dřevo voní. Průměr: 40-50 cm Výška: 2.5 cm Značka Dřevo voní. Vyrobeno ručně na Vysočině.