Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Servírovací prkénko

899 
Servírovací prkénko z dílny české značky Czech Shape, vyrobený z Amerického ořechu. Rozměry: Délka: 60 cm Šířka: 20 cm Výška: 3 cm Vyrobeno v ČR. Značka Czech Shape.

Podnos Hexagon Dub / Americký ořech

999 
Podnos ve tvaru šestiúhelníku z dílny české značky CzechShape. Na výběr jsou 2 varianty: Dub / Americký ořech.

Podstavec na dort

1999 
Podstavec na dort z dílny české značky CzechShape, vyrobený z masivního Amerického ořechu. Podstavci sluší i ovoce a můžete jej rovněž využít jako stojan na různé dekorace, například kytici. Lze použít i pro opravdu velké dorty, potřebujete k tomu navíc pouze dostatečně velkou podložku nebo plech. K dispozici pouze 1 kus a další pravděpodobně nebudou.

Stojan na servírovací podnosy Tray Stand

1939 2449 
Stojan na servírovací podnosy je velmi praktický doplněk do domácnosti. V kombinaci s podnosem z něj rychle vytvoříte odkládací stolek. Hodí se nejen pro pohodové snídaně do postele, odkládací místo navíc je občas prostě potřeba. Doporučení: Zakupte spolu se servírovacím podnosem Chelsea Tray nebo Butler Tray Vyrobeno v ČR. Značka CzechShape. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Lampička Cone

3399 3999 
Minimalistická a moderní lampička Cone je ukázkou precizní práce českého výrobce CzechShape. Lampička je vyrobená z masivního dřeva a je k dostání ve 2 variantách: Dub a Americký ořech. Stínidla lampiček jsou ozdobena motivy listů Dubu / Ořechu. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Lampička Pyramid

2899 3149 
Minimalistická a moderní lampička Pyramid je ukázkou precizní práce českého výrobce CzechShape. Lampička je vyrobená z masivního dřeva a je k dostání ve 2 variantách: Dub a Americký ořech. Do vyprodání zásob dodavatele za akční cenu. V případě zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Servírovací podnos Chelsea Tray

1299 1599 
Servírovací podnos obdélníkového tvaru vyrobený z masivního dubového dřeva. Značka CzechShape. Vyrobeno v ČR. Doporučení: Společně s tímto podnosem zakupte i Stojan na servírovací podnosy Tray Stand

Servírovací podnos Chelsea Drink Tray

1390 1699 
Servírovací podnos čtvercového tvaru vyrobený z masivního dřeva. Na výběr varianta Dub / Americký ořech. Značka CzechShape. Vyrobeno v ČR.
Czech Shape logo
Dětská dřevěná houpačka - barevná
Dětská dřevěná houpačka - barevná Barevná
Dětská dřevěná houpačka - přírodní Přírodní

Dětská houpačka

2999 
Dětská dřevěná houpačka, vyrobená z více různých dřevin. Houpací kolébka slouží k rozvoji motorických schopností dítěte. Na výběr jsou 2 varianty:
  • přírodní - díky můžete Vaše dítě učit, že stromy se liší nejen navenek
  • barevná - veselé, příjemné a hravé barvy
 

Ozvučné dřívko

179 
Ozvučné dřívko vyrobené z masivního dřeva. Z boku jsou drážky pro uchycení. Mix různých dřevin: jasan, javor, dub, buk, cedr, teak, mahagon...

UBRD Prkénko Madla

2899 
To nejlepší maso, sýry ani domácí paštika na talíř nepatří. Předložte je vašim hostům raději na prkénku z amerického ořechu. Kontrastní madla z javoru se postarají o perfektní uchycení a následné položení na stůl. Poslední kapka šťávy vymazaná chlebem chutná přece ze dřeva vždycky o trošku líp. • Slouží jako servírovací prkénko • Prkénko je ošetřeno (3x máčeno) v oleji splňujícímu normu pro styk s potravinami • Prkénko je dárkově baleno Značka: UBRD, vyrobeno v ČR

Stolní hodiny Válec

1590 
Ručně vyrobené dřevěné stolní hodiny z jednoho kusu dřeva. Průměr hodin je 11 cm a hloubka 4,5 cm. Hodiny jsou vyráběny soustružením a broušením do dokonalé podoby. Standardně dostupné varianty: Evropský ořech a Dub. Na výběr je ale více dřevin, v případě zájmu nás kontaktuje.