Zobrazuji všech 7 výsledků

Servírovací prkénko

899 
Servírovací prkénko z dílny české značky Czech Shape, vyrobený z Amerického ořechu. Rozměry: Délka: 60 cm Šířka: 20 cm Výška: 3 cm Vyrobeno v ČR. Značka Czech Shape.

Dřevěné zaoblené kuchyňské prkno s úchopy

799 1199 
Prkno je vyrobené z Bukového dřeva, rohy prkna jsou zaoblené. Ze dvou stran je opatřeno tvarem pro snadnější uchopení. Značka Dřevo voní Basic.

Masodeska obdélník

1799 
Dřevěná deska obdélníkového tvaru je vyrobena z masivu Bukového dřeva. Pro snadnější přenášení je opatřena úchopy. Produkt je povrchově upravený olejováním. Značka Dřevo voní BASIC.

Dřevěné kuchyňské prkénko s úchopy

599 999 
Prkénko je vyrobené z Bukového dřeva, všechny hrany jsou zaoblené. Ze dvou boků je drážka pro snadnější uchopení. Značka Dřevo voní BASIC.

Kuchyňský vál

699 849 
Prkénko je vyrobené z bukového dřeva, okolo pracovní plochy je vyfrézovaná drážka, která zabrání vytékání tekutin na pracovní desku. Je opatřeno otvorem pro snadné uchopení. Značka Dřevo voní Basic.

Grilovací prkno Stadio

5999 
Grilovací prkno Stadio bylo vyrobeno aby splnilo potřeby nejnáročnějších mistrů grilu. S touhle multifunkční pracovní plochou budete mobilně obsluhovat zahradní party klidně se 100 hosty. Navíc v sobě má zabudované velmi silné neodymové magnety, takže všechna vaše kovová výbava bude držet na svém místě!

Grilovací maxiprkno Circus Maximus

9999 
XXL Grilovací prkno Circus Maximus bylo vyrobeno aby splnilo potřeby nejnáročnějších mistrů grilu. S touhle multifunkční pracovní plochou budete mobilně obsluhovat zahradní party klidně se 100 hosty. Navíc v sobě má zabudované velmi silné neodymové magnety, takže všechna vaše kovová výbava bude držet na svém místě! Dodáváno včetně příslušenství: