Zobrazen 1. – 12. z 14 výsledků

Prkénko Bambus

999 
Dlouhé prkénko obdélníkového tvaru vyrobené z Bambusu.

Dřevěné kuchyňské prkénko s drážkou

349 499 
Zaoblené kuchyňské prkénko vyrobené z Bukového dřeva. Prkénko je po obvodu opatřeno drážkou pro zachytávání šťáv z potravin. Povrchová úprava - Bez povrchové úpravy
Značka Dřevo voní BASIC.

Kuchyňské prkénko Buk s úchopy

499 599 
Prkénko je vyrobené z Bukového dřeva, rohy jsou zaoblené. Ze dvou stran je opatřeno tvarem pro snadnější uchopení. Značka Dřevo voní BASIC.

Dřevěné kuchyňské prkénko se zaobleným obvodem

325 499 
Dřevěné prkénko je vyrobeno z Bukového dřeva, po obvodu je zaoblené. Opatřeno je olejovaným povrchem. Značka Dřevo voní Basic

Dřevěné kuchyňské prkénko s úchopy

599 999 
Prkénko je vyrobené z Bukového dřeva, všechny hrany jsou zaoblené. Ze dvou boků je drážka pro snadnější uchopení. Značka Dřevo voní BASIC.

Prkénko na pečivo s drážkami

399 
Prkénko na pečivo je vyrobeno z Bukového dřeva, do plochy jsou vyfrézovány drážky pro zachytávání drobečků. Značka Dřevo voní BASIC.

Prkénko s drážkou a úchytem S / M / L

325 555 
Prkénko  je vyrobené z bukového dřeva, okolo pracovní plochy je vyfrézovaná drážka, která zabrání vytékání tekutin na pracovní desku. Je opatřeno otvorem pro snadné uchopení. Značka Dřevo voní Basic.

Dubový servírovací podnos s kůrou XL

1499 
Dostatečně velký servírovací podnos vyrobený z dubu. Zaujme svými dokonalými nedokonalostmi. Ošetřen Přírodním veganským olejem NATUR.

Servírovací prkénko

69 199 
Kvalitní servírovací prkénko vyrobené z bukového dřeva. K dispozici více velikostí. Značka Dřevo voní Basic.

Stand by Bread board

2799 
Stand by Bread Board je jeden z nejnovějších produktů od české firmy ClapDesign, který byl představen na Designbloku 2020. Poctivé prkno z masivního dubového dřeva poskytuje dostatek místa na jakoukoli práci. Nad našimi produkty rádi přemýšlíme do detailu, takže prkno poskytuje oboustrannou variabilitu od krájení pečiva po krájení zeleniny.

Prkénko na pizzu 38 / 42 cm

499 599 
Dřevěné kruhové prkénko na pizzu vyrobené z Buku, průměr 38 / 42 cm. Vyrobeno v ČR.

UBRD Prkénko Madla

2899 
To nejlepší maso, sýry ani domácí paštika na talíř nepatří. Předložte je vašim hostům raději na prkénku z amerického ořechu. Kontrastní madla z javoru se postarají o perfektní uchycení a následné položení na stůl. Poslední kapka šťávy vymazaná chlebem chutná přece ze dřeva vždycky o trošku líp. • Slouží jako servírovací prkénko • Prkénko je ošetřeno (3x máčeno) v oleji splňujícímu normu pro styk s potravinami • Prkénko je dárkově baleno Značka: UBRD, vyrobeno v ČR