Zobrazuji všech 5 výsledků

Kulaté kuchyňské prkénko s drážkou

399 
Kulaté kuchyňské prkénko s praktickou drážkou, která zamezuje stékání šťáv z potravin z povrchu prkénka. Prkénko je vyrobené z buku a ošetřené olejem. Značka Dřevo voní Basic.

Prkénko na bylinky s nožem

499 
Prkénko je ideální pro zpracování bylinek, součástí balení sekáček na bylinky, který přesně zapadá do kulatého tvaru prkénka. Díky do sebe zapadajícím tvarům sekáčku a prkénka, bude toto prkénko ideálním pomocníkem při zpracování bylinek. Toto kulaté prkénko je vyrobené z bukového dřeva, okolo pracovní plochy je vyfrézovaná drážka, která zabrání vytékání tekutin na pracovní desku. Značka Dřevo voní Basic.

Servírovací prkénko

69 199 
Kvalitní servírovací prkénko vyrobené z bukového dřeva. K dispozici více velikostí. Značka Dřevo voní Basic.

Prkénko na zeleninu

69 
Prkénko na zeleninu vyrobené z bukového dřeva. Prkénko má vyvrtaný otvor pro zavěšení a je opatřeno koženým poutkem. Rozměry: Délka: 22 cm Šířka: 10 cm Výška: 2 cm Hmotnost: 265 g Značka Dřevo voní Basic.

Salámové prkénko Teak

349 
Kuchyňské prkénko ze vzácného dřeva Teky obrovské, známého pro svoji krásnou kresbu a odolnou strukturu, jsme přizpůsobili potřebám moderního člověka. Má kompaktní rozměry a je v každém okamžiku připravené posloužit jako krájecí podložka i servírovací prkénko. Toto prkénko je dlouhé 24 cm a na šířku má 8,5 cm. Je tak ideální na podlouhlé věci a menší objem krájení. Je tenké, má nádhernou zlatavou barvu s odlesky, a jeho dřevo je přirozeně nasycené oleji, takže již z podstaty odpuzuje vodu. Rozměry: Délka: 22 cm Šířka: 8.5 cm Výška: 1 cm Značka Dřevo voní