Zobrazuji všech 9 výsledků

Pero Padouk černé / stříbrné

2199.00 
Dřevěné kuličkové pero v černé nebo stříbrné barvě kování, vyrobené z dřeviny Padouk. Pero obsahuje modrou vyměnitelnou náplň. Ručně vyrobeno v ČR. Značka Vojta Drobil.

Pero Oliva černé / stříbrné

2199.00 
Dřevěné kuličkové pero v černé nebo stříbrné barvě kování, vyrobené z dřeviny Oliva. Pero obsahuje modrou vyměnitelnou náplň. Ručně vyrobeno v ČR. Značka Vojta Drobil.

Přívěsek Dřevo voní Teak

149.00 
Přívěšek na klíče z Asijské dřeviny Teak s kovovým háčkem k zavěšení. Tato klíčenka je velmi příjemná do ruky. Vaše hledání klíčů po kapsách či v kabelce bude mít jasný a příjemný cíl. Navíc si můžete vybrat ze dvou variant barvy háčku. Stříbrné, nebo zlaté. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo Voní.

Přívěsek Dřevo voní Padouk

149.00 
Přívěšek na klíče v podobě  Africké dřeviny Padouk a kovového háčku k zavěšení. Tato klíčenka je velmi příjemná do ruky. Vaše hledání klíčů po kapsách či v kabelce bude mít jasný a příjemný cíl. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo Voní.

Přívěsek Dřevo voní Massaranduba

129.00 
Přívěšek na klíče z Massaranduby a kovového háčku k zavěšení. Tato klíčenka je velmi příjemná do ruky. Vaše hledání klíčů po kapsách či v kabelce bude mít jasný a příjemný cíl. Vyrobeno v ČR. Značka Dřevo Voní.

Pero Zebrano černé / stříbrné

2199.00 
Dřevěné kuličkové pero ve stříbrné barvě, vyrobené z dřeviny Zebrano. Pero obsahuje modrou vyměnitelnou náplň. Ručně vyrobeno v ČR. Značka Vojta Drobil.

Pero dřevěné Bocote černé / stříbrné

2199.00 
Dřevěné kuličkové pero ze dřeva Bocote, rostoucí v Mexiku. Černé komponenty. Pero píše modře. Náplň je vyměnitelná. Ručně vyrobeno v ČR. Značka Vojta Drobil..

Pero dřevěné Jasan černé / stříbrné

1499.00 
Dřevěné kuličkové pero v černé variantě, vyrobené z dřeviny Jasan. Rozměry: Délka: 13 cm Průměr: 1 cm Hmotnost: 20 g Ručně vyrobeno v ČR. Značka Vojta Drobil.

Pero dřevěné Wenge stříbrné / zlaté

2199.00 
Dřevěné kuličkové pero ve stříbrné, nebo zlaté variantě, vyrobené z dřeviny Wenge, zaujme velmi tmavou barvou. Ručně vyrobeno v ČR. Značka Vojta Drobil.