SPOLUPRACUJME

Velkoobchod a firemní dárky

Zaujaly Vás naše výrobky a máte zájem o větší množství? Ať už je chcete dále prodávat nebo je použít k reprezentativním účelům, kontaktujte nás a připravíme Vám nabídku na míru.

Pro objednávky v hodnotě nad 10 000 Kč nabízíme možnost umístit na výrobky vlastní logo.

Prodávejte s námi

Vyrábíte dřevěné výrobky a chcete jim zajistit vyšší odbyt? Rádi Vám pomůžeme jejich umístěním na našich stránkách. Pracujeme za provizi – předem nám nic neplatíte.

 

Ostatní

Spolupracujeme i s influencery, nejčastěji formou směnného obchodu. Je-li Váš kanál spojený s vařením, domovem, designem a udržitelností, je pro nás zajímavý. Skutečnost o spolupráci budeme sdílet na sociálních sítích a propagovat. Můžeme tak zvýšit sledovanost i my Vám.

Máte jiný nápad na spolupráci? Kontaktujte nás, Vaši nabídku rádi zvážíme.

Kontaktujte nás!

Využijte buď formulář níže nebo pokračujte do sekce Kontakty.

  “Za naši firmu mohu prohlásit, že jsme s uvedeným zbožím velice spokojeni a i naši zákazníci a spolupracovníci zboží chválí a jsou spokojeni.
  Nazouváky mají výdrž a nelámou se, velice také oceňují vzhled dřeva, který je rozhodně příjemnější než umělá hmota :-).”

  Ing. Zdeněk Tulis / Atelier Santis

  “Konečně máme pro naše obchodní partnery dárek podle našich představ – tzn. originální, vkusný, perfektně funkční a hlavně neustále potřebný. A co je pro nás obzvlášť důležité: nazouvák je 100% vymyšlený a vyrobený v Čechách.”

  Roman Ulich / Kliky M&T

  Aktuálně spolupracujeme

  Vasky.cz – dodáváme lžíce na boty

  Gentleport.cz – dodáváme lžíce na boty

  Náš Ježíšek – dodáváme zboží