KDO JSME?

 

Znát nás můžete například z Hithit kampaně “Dřevo voní”, ve které jste nám přispěli téměř 150 tisíc Kč na otevření tohoto e-shopu, nebo ze soutěže “Nastartujtese 2017”, kterou jsme vyhráli s projektem “Boem Audio”

Jsme tým ambiciózních mladých lidí, které spojuje láska k přírodě a designu. Máme spoustu nápadů a věříme, že naší kolektivní prací z nich vzniknou produkty, které si zamilujete.

CO JE NÁŠ CÍL?

 

Naším cílem je vytvořit sortiment kvalitních produktů pro domácnost (jak pro interiér, tak exteriér) splňujících kritéria 21. století a tyto produkty následně rozšířit do celého světa.

Jak si představujeme produkt splňující kritéria 21. století?
1. Navržený pro chytrou domácnost.
2. Vyrobený z přírodních materiálů, šetrný k životnímu prostředí.

tym drevo voni michal trodler

Michal Trödler

Tak dlouho jsem vybíral mezi architekturou a designem, až jsem skončil v truhlářské firmě. Dvouletá praxe mi dala nový pohled na věc, a já se zamiloval do tajů dřevovýroby. Svou lásku ale šířím dál, a protože v Dřevo voní jsem odpovědný i za vizuální komunikaci a vzhled produktů, závisí moje výsledky na zkušenosti každého z Vás.
Takže pokud se Vám u nás něco líbí nebo naopak, napište mi!

tym drevo voni michal zobac

Michal Zobač

Odjakživa se na věci koukám jinak. Stále hledám nový úhel pohledu a myslím si, že umět vyprávět příběh beze slov je to pravé umění. I proto jsem v Dřevo voní odpovědný za foto a video produkci. Mojí největší ambicí je přiblížit Vám současnost i budoucnost naší firmy. Obě jsou totiž skvělé! Pokud máte jakékoliv otázky, připomínky nebo si jen chcete popovídat ohledně těchto témat, zkontaktujte mě.

Kuba

Jakub Trödler

Odjakživa mě bavilo nakupování a obchod. Mám rád systém a to, když každý článek funguje jak má. Chvíli mi ale trvalo, než jsem pochopil, že finance a management jsou obory pro mě.
Jsem ale tu, a Dřevo voní je ten správný stimul. Kromě nákupů, investic a prodejů totiž řeším i reklamy, a je skvělé vidět jak se rodina Dřevo voní stále rozrůstá.
Nejlepší je ale spokojený zákazník!

Wood smells good