O NÁS

Jsme rodinná firma s více než čtvrtstoletím zkušeností ve zpracování dřeva. Původně jsme fungovali pouze jako zakázkové truhlářství, e-shop jsme otevřeli po úspěšné kampani na Hithitu, která pro nás byla signálem, že o naše výrobky máte zájem. Děkujeme. Jsme tu díky Vám a jsme tu pro Vás.

Proč zrovna Dřevo voní ?

Dřevo opravdu krásně voní. Obzvláště při sušení a zpracování.Tento název ale vyjadřuje i náš kladný vztah k tomuto udržitelnému materiálu a přírodě celkově. Se dřevem lidstvo pracuje od nepaměti. Možná i proto se jím tak rádi obklopujeme. Dřevo je neodmyslitelně spjaté s rodinnou pohodou a domovem.

Jméno Dřevo voní poprvé použil náš otec a zakladatel truhlárny, který nás k práci se dřevem přivedl. Pro nás jde tedy i rodinný odkaz. A kdo trochu zná Vysočinu, konkrétně oblast Novoměstska, ten si jistě vybaví i dřevem obloženou budovu s tímto nápisem. A růžovou židli stojící opodál.

Dřevo voní - Trstyl zima
Dřevo voní na hithitu 3

Obrázek 1: Sklad Dřevo voní na Vysočině, Obrázek 2:  Náhled kampaně Dřevo voní na Hithitu, Více ZDE, Obrázek 3: Certifikáty,

ZANECHAT SVĚT LEPŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ

S VÍCE VÝROBKY ZE DŘEVA. S MÉNĚ PLASTY.

Možná už se známe

Nejčastěji nás vidíte na internetu, poprvé v kampani Dřevo voní na Hithitu. Setkat se s námi jste mohli také na trzích či veletrzích. Například na Dyzajnmarketech, veletrzích For Home and Decor 2019 a For Interior 2019, Dni venkova na zámku ve Žďáru nad Sázavou,… A příležitosti k setkání jistě budou přibývat.

Jsme truhlářství a e-shop

Nejsme pouze obchodníci. Dřevu skutečně rozumíme.

E-shop

Otevřen byl na podzim 2018, necelý rok od zahájení kampaně Dřevo voní na Hithitu. Více o vzniku e-shopu se dočtete ZDE.

Zde se staráme o prezentaci zboží, vyřizování objednávek i reklamací. Komunikujeme a navazujeme spolupráce
(více v sekci Spolupráce).

tym drevo voni michal trodler

Michal Trödler
jednatel, grafik

Jakub Trödler
jednatel

777 556 729
trodlerjakub@drevovoni.cz

podpis-jakub-trodler

Pavlína Tománková
sociální sítě

Truhlárna

Byla založena v roce 1994 dvěma společníky: Milošem Trödlerem a Miroslavem Rolinkem, odtud nese obchodní název “TR styl s.r.o.”. Od svého vzniku má za sebou stovky úspěšných realizací interiérů i exteriérů. Mimo jiné vybavovala čerpací stanice  OMV nebo obchodní domy Globus.

Zde vznikají výrobky značky Dřevo voní.

Miloš Trödler
jednatel, truhlář

Václav Trödler
modelář, soustružník

EXTERNĚ

Antonín Srnský
Fotograf

Claudia Thomas
Fotograf

Milan Mařík
Blog

Hemrlík Hemr

Ladislav Hemrlík
Kožené výrobky

na přírodě nám záleží

Recyklujeme. A za každou objednávku zasadíme strom.

Dřevo je krásný přírodní materiál, který pochází z živých stromů. K těm máme respekt, jelikož nám poskytují tolik potřebný kyslík, pomáhají čistit ovzduší od CO2, které ukládají i v podobě kořenů do země, takže i po skácení jsou pro nás užitečné. Stromy nám dávají ovoce a ořechy, v létě zajišťují příjemný stín, zadržují vodu a ochlazují ovzduší. Jsou také přírodními větrolamy, čímž nás chrání před ničivou silou živlů…

Každý z nás má doma něco ze dřeva. Dřevem se podvědomě rádi obklopujeme, už od nepaměti pro nás představuje domov, bezpečné útočiště. Stromů a dřev je nespočet, každý z nich je specifický kresbou a barvou dřeva, ale i obsahem silic, ty pomáhají na nejrůznější potíže. Ze stromů pochází i tolik oblíbené žvýkačky  nebo třeba guma.

Dále by Vás mohlo zajímat:


 

Historie Dřevo voní: Shrnutí prvních 2 let e-shopu.

Spolupráce: Máte pro nás jinou nabídku spolupráce? Nebojte se nás oslovit.

Recenze: Ověřené recenze obchodu z Heuréky.

Dřevo voní v médiích: Kdo se o nás zajímá?